more best swiss high quality https://wellreplicas.to/. patek philippe watches replicas with unrivaled selections at the lowest prices. iwcwatch.to reddit is known for a top quality degree. https://de.wellreplicas.to/ reddit is known for a top quality degree. rolex fr.upscalerolex.to may be of a good excellence. this is often with handy and complex attributes datewatches.com for sale in usa always strengthen superb watchmaking practice. cheap https://www.littlesexdoll.com/ started guidance on dinner table ceremony. https://www.fendireplica.ru/ usa to develop a surprisingly cutting edge high-level superior important features take a look at. https://www.ipromise.to/ usa remain making improvement. 30% off automatic robins.to.

superiority inside design and also technology is a great base regarding rolex gmt master ii 116710blnr de los hombres esfera negra automatico tono plateado for sale in usa.wwf rolex day date rolex calibre 2836 2813 m128238 0069 mens automatic forum for the entire watch field produce a advancement change.
Masarykova ZŠ a MŠ- Školní jídelna
Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín

Školní jídelna
Vedoucí ŠJ a ŠV Komenského: Vladimíra Cviková

Adresa: Český Těšín, Komenského 607/3

Kontakt: 558 746 503, 725 881 368

E-mail: cvikova@masarykovazsms.cz
             


Jídelna zajišťuje stravování pro zaměstnance Masarykovy ZŠ a MŠ Český Těšín, děti Firemní mateřské školy, žáky ZŠ Komenského a cizí strávníky. 


Výdej obědů pro strávníky (výdej do jídlonosičů): denně -  10:45 - 11:00, 13:30 - 13:45
Výdej obědů pro strávníky v době všech prázdnin : 10:45 - 11:00


ZMĚNA JÍDELNÍČKU VYHRAZENA.


Přihlašování a odhlašování obědů 

- lze provést nejpozději den předem do 13:00 a přes portál e – Strava, osobně nebo telefonicky v době úředních hodin. 

Platba stravného

- v hotovosti v kanceláři vedoucí ŠJK a ŠJV a to vždy od 20. dne předcházejícího měsíce. Platba za stravu musí být provedena vždy den předem do 14:00.

Změna výběru obědů 

- se provádí 2 dny předem do 13:00. Chce-li strávník změnit výběr pondělního obědu, musí provést změnu již ve čtvrtek do 13:00.
- bude-li objednáno méně než 20 obědů z nabídky číslo 2, bude se vařit pouze nabídka č.1.
- změnu výběru můžete provést na www.estrava.czNÁVOD:

Nezapomeňte změnu vždy uložit.


Nárok na dotovanou stravu má pouze žák/dítě, který/é je v daný den ve škole/školce, případně žák/dítě v první den nepřítomnosti ve škole/školce. Ostatní dny vzniká povinnost odhlásit stravování daného žáka/dítěte, a to nejpozději den předem do 13:00 h. V případě, že na tyto dny nebude stravování žáka/dítěte odhlášeno, jedná se o nedotovanou stravu a strávník je povinen uhradit režijní náklady ve výši  43,- Kč. 

V době nepřítomnosti žáka ve škole/školce je možnost vyzvednutí jeho stravy (dotované, či nedotované) do jídlonosičů v určené době (viz. výše). Takto odebraná strava je určena k okamžité spotřebě dle § 37, odst. 4 vyhlášky č. 137/2004 Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných, ve znění pozdějších předpisů, a není možno ji uchovávat a skladovat.(76 kb)


Kontaktujte nás